Телефон: 075.460.625 / 046.288.758  |  Факс: 046.255.029

www.vaplast.mk | е-пошта: plast_va [at] yahoo.com

ТД ВА-ПЛАСТ увоз-извоз ДООЕЛ Охрид

Контакт

Адреса:
Галичица број 33-2/18 6000 Охрид Република Македонија

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: 046.288.758

Факс: 046.255.029

Мобилен: 075.460.625

http://www.vaplast.mk

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.

НАШИ КОМИТЕНТИ

  • АЛКАЛОИД АД
 • АДОРА ИНЖЕНЕРИНГ
 • БОНЕС ФАРМ
 • 2 АВГУСТ ПРИНТ
 • АНДРОС
 • АРИС
 • БА КОМПАНИ
 • БЕТОН
 • ГАЛЕНИУС ФАРМ
 • ДАСКАЛ КАМЧЕ
 • ДАБАР
 • ДЕЛТА ПРОМ
 • ФИТО ФАРМ
 • ЈАКА 80
 • ЛИОН
 • МАСОН ИНЖЕНЕРИНГ
 • МЕТАЛ СТИЛ ИНЖЕНЕРИНГ
 • МЕЛМАКС БМ
 • МИЛИНА АЈС
 • НАПРЕДОК
 • РЕПЛЕК ФАРМ
 • СВИСЛИОН
 • ТИРЕКС
 • ЏЕЗО КОМЕРЦ

Имаме присутни 6 гости и нема членови

Број на гледања на артикли
12768
...ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ОКОЛУ НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ ИЛИ ПАК ПОРАЧКИ ЗА ИСТИТЕ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ ПРЕКУ НАШИТЕ КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ. ОДНАПРЕД БЛАГОДАРНИ. ВАШИ ВА-ПЛАСТ...